Sven’s Pro Tips – Nr. 1

Sven’s Pro Tips

Een nieuw onderdeel op onze blog: eens in de zoveel tijd geeft Sven tips over optimaal gebruik op het platform.

 

Zoals jullie wellicht weten ben ik een sales man. Wat jullie waarschijnlijk niet weten is dat ik nooit sales zal doen voor een bedrijf of product waar ik niet in geloof. Ik geloof echt in de kracht van het platform van CX Euro.

Ik ben er ook heilig van overtuigd dat het werk. Als de cijfers in Engeland me nog niet hadden overtuigd, dan zijn het wel onze leden die mij vertellen dat ze veel voordeel halen uit het platform en er gewoon geld mee verdienen.

Neem nou de feedback optie. Ik hoor aan alle kanten dat leden het fijn vinden om te werken met andere leden die positieve feedback hebben. Het geeft vertrouwen in de partners met wie ze willen samenwerken.

Onze leden kunnen feedback geven over:

  • De kwaliteit van aflevering

OF

  • De betalingsmentaliteit

Uiteraard is dit afhankelijk van de dienst die onze leden hebben geleverd (vracht aangeboden of uitgevoerd).

Leden kunnen maximaal 1 keer per maand feedback achterlaten over hetzelfde lid en alleen wanneer ze met elkaar hebben samengewerkt. Zo blijft de feedback actueel, zonder dat leden elkaar kunnen voortrekken.

Kunnen leden binnenkort ook feedback achterlaten over uw bedrijf? We horen het graag van u: